Komercyjna Karta Zgonu


Komercyjna Karta Zgonu

Wspieramy Cię w trudnych chwilach

Czas po stracie bliskiej osoby jest pełen wyzwań i emocji. W Tokarmedic rozumiemy, jak trudne może być to przejście. Dlatego dążymy do tego, abyś w tych chwilach mógł/mogła polegać/polegać na naszej profesjonalnej pomocy i wsparciu.


NUMER ALARMOWY

24/7Nasza usługa wystawienia komercyjnej karty zgonu przez lekarza z uprawnieniami została stworzona z myślą o ułatwieniu przejścia przez proces administracyjny związany z pożegnaniem bliskiej osoby. Wiemy, że w takich momentach każda pomoc jest cenna, dlatego chcemy być tu dla Ciebie, zapewniając Ci nie tylko fachową obsługę, ale także wsparcie emocjonalne.

Dzięki naszej usłudze nie musisz martwić się zbędnym stresem związanym z oczekiwaniem na przyjazd lekarza państwowej służby zdrowia. Dbamy o to, abyś mógł/mogła skoncentrować się na tym, co najważniejsze – na żałobie i przetwarzaniu swoich emocji.

  • Dyskrecja

  • Empatia

  • Profesjonalizm

Wartości, którymi kierujemy się każdego dnia, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najlepsze wsparcie w tych trudnych chwilach. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.Nasze ambulanse spełniają wymogi NFZ wyposażone są:specjalistyczny sprzęt do ratowania życia


sprzęt przystosowany do pokonywania przeszkód


transportu osoby starszej, niepełnosprawnej, zapewniający delikatne przekładanie na nosze i fotel transportowy nie sprawi nam żadnej trudności


zespół ratowników jest przyjaźnie nastawiony do sytuacji każdego pacjenta


każdy pacjent jest traktowany z wielką troską i pełnym zaangażowaniem


jesteśmy dostępni przez całą dobę


PROFESJONALIZM, BEZPIECZEŃSTWO, SZYBKOŚĆ REAKCJI, NOWOCZESNY SPRZĘT.


530 555 112