Zabezpieczenie medyczne imprez masowych i zawodów sportowych


Zabezpieczenie medyczne imprez masowych i zawodów sportowych


Nasza firma posiada duże doświadczenie w zabezpieczeniach medycznych wszelkiego rodzaju imprez sportowych, koncertów, pikników rodzinnych, eventów itp.


Wspieramy organizatorów imprez masowych w wypełnieniu wszelkich zobowiązań nałożonych ustawą „O bezpieczeństwie imprez masowych”.

(Dz.U.Nr 62 poz. 504 z 2009 r.; Nowelizacja Dz.U. z 2015 r. Poz. 1707)
Zabezpieczenie medyczne imprez sportowych

Obowiązkiem organizatora jest zapewnić zabezpieczenie medyczne dla imprez liczących:

 • 300 osób, impreza w obiekcie zamkniętym podwyższonego ryzyka;
 • 500 osób, impreza w obiekcie zamkniętym;
 • 700 osób, impreza na terenie otwartym;
 • 1000 osób, impreza na terenie otwartym – wówczas organizator zobowiązany jest do przestrzegania ustawy o imprezach masowych.

Imprezy masowe wiążą się nieodłącznie z dobrą zabawą, rozrywką i przygodą. Nie mniej jednak, aby wszyscy bawili się dobrze i bezpiecznie, organizator musi zadbać o zabezpieczenie medyczne imprezy masowej.

Kiedy mówimy o imprezie masowej? Według art. 3 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2171) imprezą masową jest wydarzenie organizowane na stadionie lub innym obiekcie niebędącym budynkiem, na którym ustalona zgodnie z przepisami prawa liczba miejsc wynosi nie mniej niż 1000. Impreza może być także organizowana w hali sportowej lub w innym budynku, w którym ustalona zgodnie z przepisami prawa liczba miejsc wynosi nie mniej niż 500, a dla imprezy sportowej nie mniej niż 300 miejsc.

Dobrze zorganizowany event to przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników pod względem zdrowia i życia. Dla Państwa potrzeb zapewniamy punkt medyczny na imprezie masowej, składający się z lekarzy, ratowników medycznych oraz pielęgniarek oraz zespoły wyjazdowe co zapewnia państwu w razie interwencji podstawienie innej jednostki zabezpieczenia, gdy ta pierwsza musi wyjechać do szpitala, a co wiąże się z możliwością nieprzerywania danego wydarzenia. Jesteśmy mobilni, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt medyczny i gotowi 24 h/dobę!

Jak zaplanować zabezpieczenie medyczne imprez masowych?

Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dokonać trafnego wyboru odnośnie stworzenia planu zabezpieczenia medycznego, a w szczególności dostosować specjalistyczny zespół medyczny, biorąc pod uwagę:
 • charakter imprezy
 • miejsce
 • czas trwania
 • liczba uczestników
 • wydarzenia o podwyższonym ryzyku

W ramach naszego wsparcia oferujemy:

Karetki pogotowia, które pozwolą na:

 • podjęcie medycznych czynności ratunkowych;
 • szybką diagnozę stanu poszkodowanego;
 • udzielenie specjalistycznej pomocy oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy;
 • obserwację i monitorowanie stanu zdrowia poszkodowanego.

Planujesz zorganizować event i potrzebna Ci obstawa medyczna imprez masowych lub opieka medyczna na zawodach sportowych? Skontaktuj się z Tokarmedic! Zabezpieczenie medyczne imprez i zawodów sportowych to jedna z pozycji w naszej ofercie. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z nami!

Obstawa medyczna imprez

Nasze ambulanse spełniają wymogi NFZ wyposażone są:specjalistyczny sprzęt do ratowania życia


sprzęt przystosowany do pokonywania przeszkód


transportu osoby starszej, niepełnosprawnej, zapewniający delikatne przekładanie na nosze i fotel transportowy nie sprawi nam żadnej trudności


zespół ratowników jest przyjaźnie nastawiony do sytuacji każdego pacjenta


każdy pacjent jest traktowany z wielką troską i pełnym zaangażowaniem


jesteśmy dostępni przez całą dobę

Świetnym uzupełnieniem naszej oferty jest że w razie potrzeby jesteśmy w stanie stworzyć stanowisko nauki pierwszej pomocy, gdzie wszyscy chętni mogą nauczyć się czynności ratunkowych i przećwiczyć na profesjonalnych fantomach resuscytację krążeniowo-oddechową, tym samym odświeżyć zdobyte niegdyś wiadomości i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

To wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.


PROFESJONALIZM, BEZPIECZEŃSTWO, SZYBKOŚĆ REAKCJI, NOWOCZESNY SPRZĘT.

Category
Usługi

530 555 112